20 Nisan 2012 Cuma

Rengarenk aksesuarlar ve güzel bir DIY fikri

Bileklik çılgınlığı(m) son sürat devam ediyor. Kendimi nerdeyse her gün bir iki bileklik yaparken buluyorum.Her gördüğüm yeni modeli denemek istiyorum. Özellikle şu 90'ların başında, küçücükken öyle güzel şeyler yapardım ki, renkli renkli bileklikler, makromeden aksesuarlar ama şimdi çoğunu unutmuşum. Yeteneklerin beyinde depolandığını ve tekrar ortaya çıkabileceğini bildiğimden biraz pratik yapmaya ihtiyacım var.

İşte nette model arayışı yaparken çok güzel bir markayla tanıştım...bu markaya ait inanılmaz güzel aksesuarlar var. Tık tıkı tık :)

Bu sene renkli bileklikler kadar moda olan bir başka şey de renkli taşlı aksesuarlar...Kazak üstüne veya Gömlek yakası altına kolye takmak da bu sene Lady Like görüntüsü yakalamak için banko!
Bu yakaları ne kadar sevdiğimi tahmin etmişsinizdir.


Önünde saygıyla eğildiğimiz bu renkli ciciler çok güzel...Ancak baya bir tuzlular. Mesela yukarıdaki yakalar 1200 tl civarında!

OJE İLE KOLYE BOYAMA 
Ama neyse ki, bunun da çok ucuz ve basit bir yolu bulundu! :) Taklit sınır tanımaz, önlenemez! :))
Gereken sadece her yerde bulabileceğimiz taşlı bir kolye ve istediğimiz renklerdeki ojeler, hepsi bu! Tabi sadece kolye değil, taşlı olan her şeyi boyayabilirsiniz. Aslında bu tekniğin profesyonel ismi de var "Ethno Teknik"Kapkara Camdan Kelebek'te güzel bir kolye boyamış, bakmanızı öneririm. Tık Tık

3 yorum:

Gizem Dalyan dedi ki...

ben de ayni markayi lbog'umda yazmistim. ozellikle bebe yaka seklinde olan kolye harika.


eklerim: http://the-lizard-queen.blogspot.com/

deniz dedi ki...

Bloguna ve post a bayildim bana da beklerim
http://denizindunyasii.blogspot.com

Missinem dedi ki...

Teşekkür ederim deniz...:))